صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 191465
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش شبکه ایران، محمد منصور عظیم زاده رییس کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال با اعلام این خبرگفت:"این فرم‌ها مربوط به محل برگزارى مسابقات، پرسشنامه‌اى درباره ورزشگاه، اطلاعات باشگاهى، زمان پیشنهادى و محل برگزارى است.همچنین اظهارنامه‌اى براى توافق در مورد مقررات ضد دوپینگ، فرم‌هاى ورود به بازى‌ها و راهنماى نحوه ورود باشگاه‌ها به لیگ قهرمانان است."به گفته عظیم زاده چهار باشگاه ایرانى موظفند فرم هاى تکمیل شده تا روز پانزدهم دسامبر (۲۵ آذر) را به AFC ارسال کنند.رییس کمیته بین الملل نحوه ارسال این فرم‌ها را به چهار باشگاه مزبور گوشزد مى‌کند:"این باشگاه‌ها باید از طریق پست اکسپرس این فرم‌ها را حداکثر چهار روز پیش از پایان مهلت اعلام شده به AFC بفرستند."وى در ادامه توضیح می‌دهد:"سازمان لیگ به باشگاه ها اعلام کرده که آنها باید در مرحله اول تا هجدهم آذر فرم‌هاى مربوطه را به این سازمان تحویل دهند."

شنیده ‌می شود نخستین باشگاهی که اسامی خود را به روابط امور بین الملل فدراسیون فوتبال تحویل داده و سپس آنها را به کوالامپور ارسال کرده است، باشگاه استقلال بوده، تا شاید حداقل این بار ازشرکت در لیگ قهرمانان آسیا محروم نشوند.

چهارشنبه سیزدهم 9 1387

کنفدراسیون فوتبال آسیا، در صورت عدم حل بحران حق پخش تلویزیونی دیدارهای لیگ حرفه‌ای ایران، سهمیه چهار تیمی این کشور در جام باشگاههای آسیا را به یک تیم کاهش خواهد داد. پرویز زاهدی نظر خود را در این مورد بیان کرده است.وضعیت خرید و فروش حق پخش تلویزیونی دیدارهای لیگ‌های حرفه‌ای ایران، به علت نامعلومی، با چالش روبه‌روست. AFC، کنفدراسیون فوتبال آسیا، برای رفع این مشکل تا دوم آذر ماه سال جاری به مسئولین فوتبال ایران مهلت داده است. در صورتی که بحران حل نشود، سهمیه چهار تیمی ایران در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به تنها یک تیم کاهش خواهد یافت. پرویز زاهدی، سردبیر بخش ورزشی روزنامه ایران، در گفت‌وگو با دویچه وله به تشریح جزئیات این مشکل پرداخته است. به گفته پرویز زاهدی، تلویزیون ایران برای پرداخت حق پخش دیدارها، بنا بر ساختار دولتی خود، نیازمند بودجه ویژه‌ای است که چنین بودجه‌ای هم اکنون وجود ندارد. تعیین و تصویب این بودجه تنها از طریق لایحه‌ای در مجلس امکان‌پذیر خواهد بود.

حسین کعبی بازیکن تیم فوتبال سایپا در بازی بعدی این تیم در جام قهرمانان آسیا محروم است.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، حسین کعبی به علت دو اخطاره شدن در بازی سایپا و کروفچی ،در مسابقه بعدی AFC حضور نخواهد داشت.
 

 مدافع تیم فوتبال سایپا گفت:‌کروفچی در ازبکستان به خاطر قهرمان طلبی ما شکست خواهد خورد.آنچه می خوانید گفت و گوی خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا با سید جلال حسینی است:
 در خصوص بازی رفت با کروفچی شروع کنیم.
بازی گرچه به لحاظ نتیجه خوب نبود ولی از لحاظ ارائه فوتبال خیلی خوب بود و دو تیم موقعیت های زیادی داشتند. ما می توانستیم پیروز شویم ولی شانس نداشتیم.
 قبول داری که در نیمه اول ترسو بازی کردید؟
حرف شما درست است. به هرحال ما از دستورات کادر فنی باید پیروی می کردیم.
یعنی کادر فنی گفته بود محتاط بازی کنید؟
همین طور است. چون شناختی از این تیم نداشتیم و فیلمی از بازی کروفچی ندیده بودیم، کادر فنی گفت باید محتاط و کمی تدافعی بازی کنیم.
 چرا ازبکها از داور ناراضی بودند؟
ما هم از داور ناراضی هستیم. گل اول آنها را ببینید، مگر کرنر شده بود که داور، اعلام کرنر کرد؟ اصلا قضیه چیز دیگری است.
 یعنی می خواهند برای بازی برگشت جنگ روانی راه بیندازند؟
دقیقا. می خواهند با این اعتراضات در خانه راحت باشند و از داوران استفاده کنند. عیبی ندارد حالا که آنها به هرطریقی دوست دارند پیروز شوند، ما هم هر طور شده پیروز خواهیم شد.
با جو ازبکستان آشنا هستید؟
 شنیدیم که تیم پرطرفداری هستند ولی تیمی که بخواهد قهرمان شود به این حرفها کاری ندارد. مطمئن باشید که با روحیه خوبی که داریم کروفچی فدای قهرمان طلبی ما خواهد شد.
در بازی برگشت هم هافبک بازی می کنی؟
 در بازی رفت من هافبک بودم چرا که ماموریتم بازی "من تو من" با ریوالدو بود ولی در بازی برگشت دفاع بازی می کنم.
در فکر گلزنی هم هستی؟
 اگر فرصت ایجاد شود و شانس یاری کند بله. البته فرقی نمی کند چه کسی گل بزند. دعا کنید تیم ببرد گلزنی من مهم نیست.

يکشنبه هفتم 7 1387
 

 هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: کروفچی تیم قدرتمندی است ولی ما برای قهرمانی آسیا ، این تیم را در ازبکستان تسلیم می کنیم.محمد پروین در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: در بازی رفت از اسم ریوالدو ترسیده بودیم و نتوانستیم آن طور که باید کار کنیم.
وی افزود: بازی رفت نتیجه خوبی نداشت ولی بازی خوبی انجام دادیم. امیدواریم در بازی برگشت بتوانیم جبران مافات کرده و آنها را شکست دهیم.
هافبک تیم سایپا تصریح کرد: ما برای قهرمانی به دیدار کروفچی می رویم و  قصد داریم آنها را در خانه شکست دهیم . آنها تیم خطرناکی هستند و نباید غافل شویم.
 پروین گفت: وضعیت تیم ما خوب است و تنها به پیروزی فکر می کنیم. دیگر در بازی برگشت از اسم ریوالدو و تیم حریف حراسی نداریم و کروفچی را در ازبکستان تسلیم خواهیم کرد. 
وی خاطرنشان کرد: لیت بارسکی مربی خوب و بادانشی است که بدن بچه ها را با تمرینات خوب خود به آمادگی کاملی رسانده. یقین دارم که تیم سایپا قدرتمند خواهد شد. 
هافبک سایپا در خصوص وضعیت خود نیز گفت: شرایطم خوب است . بیشتر حرکاتم در بازی با کروفچی به عمق و شوت زدن به سمت دروازه است که امیدوارم بتوانم برای تیم خود گلزنی کنم.

يکشنبه هفتم 7 1387
 

 پرواز کاروان تیم فوتبال سایپا با 90 دقیقه تاخیر به مقصد تاشکند انجام شد.به گزارش خبرنگار ورزشی پانا، تیم فوتبال سایپا دیروز برای برگزاری دیدار برگشت خود مقابل کروفچی عازم ازبکستان شد.
پرواز این تیم که قرار بود ساعت 10:30 صبح دیروز برگزار شود با 5/1 ساعت تاخیر انجام شد .
سایپا در بازی رفت مقابل حریف خود 2 - 2 مساوی کرده بود
بازی این دو تیم چهارشنبه برگزار خواهد و سایپا امروز و فردا در این کشور تمرین خواهد داشت.

يکشنبه هفتم 7 1387
 

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: با غیرت ایرانی و قدرت بدنی خود می توانیم کروفچی را در ازبکستان شکست دهیم.کیانوش رحمتی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا، گفت: 30 دقیقه اول بازی را خوب نبودیم چرا که استرس و فشار گل نخوردن در تیم وجود داشت.
 وی افزود: تیم کروفی حملات زیادی کرد. آنها در تمام خطوط بازیکنان باتجربه داشتند. نقطه قوت آنها خط هافبک به خصوص جباروف بود.
هافبک سایپا تصریح کرد: می توانستیم در نیمه دوم آنها را شکست دهیم چرا که 20 دقیقه پایانی از لحاظ بدنی افت کردند. مقابل کروفچی ترسو نبودیم .
رحمتی گفت: در بازی برگشت باید هوشمندانه و محتاط بازی کنیم و در نیمه دوم با قدرت بدنی و غیرت ایرانی که داریم، پیروز شویم.
وی خاطرنشان کرد: ای کاش لیت بارسکی زودتر به ما اضافه می شد چرا که بدنسازی وی عالی است. ما در لیگ هم نشان دادیم که در حال پیشرفت هستیم و در بازی مقابل کروفچی هم بد نبودیم.
هافبک سایپا با اشاره به گلزنی خود گفت: نقطه بارز من شوتزنی است. همیشه سعی می کنم به نحو احسن از این توانم استفاده کنم و امیدوارم بتوانم در بازی برگشت نیز به حریف گل بزنم.

يکشنبه هفتم 7 1387
X